Nejlepší Elán revival? ELÁN HANÁ!

23.02.2024

Hudební agentura Bubblemusic nově zastupuje kapelu Elán Haná Revival, která skvěle interpretuje hity slovenské kapely Elán. Jejich vystoupení je zábavné, energické a nezapomenutelné.

Jakub Rousek, hlavní zpěvák kapely, má hlas podobný Jožomu Rážovi. Je navíc vynikajícím bavičem. Společně s ostatními členy kapely tvoří dokonalý hudební celek.

Elán Haná Revival hraje na různých akcích, od hodových oslav až po velké festivaly. Jejich vystoupení je vždy velkolepou show, která pobaví a roztančí každého.

"Jsme nadšeni, že můžeme zastupovat kapelu Elán Haná Revival," říká Petra Zindler, ředitelka agentury Bubblemusic. "Jsou to skvělí muzikanti a jejich vystoupení je vždy plné energie. Jsme přesvědčeni, že si najdou své fanoušky nejen v České republice, ale i na Slovensku."

Jakub Rousek, frontman kapely, je nadšený z nové spolupráce. "Jsme rádi, že jsme se spojili s agenturou Bubblemusic," říká. "Věříme, že nám pomůže rozšířit naši působnost a oslovit nové fanoušky."

Pokud jste fanoušky Elánu, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít jejich vystoupení. Je to skvělý způsob, jak si připomenout hity této legendární kapely a zároveň si užít nezapomenutelnou show.

Kapelu ELÁN HANÁ REVIVAL je možné objednat na telefonních číslech 603 700 550 nebo 603 758 191