Vážně vášnivá opereta

koncertní program

Vážně vášnivá opereta

Připravte se na neskutečný zážitek plný lásky, smíchu a nezapomenutelných okamžiků! 

Po nesmírně úspěšné premiéře naší agenturní produkce Láskyplná opereta aneb opereta plná lásky jsme se rozhodli potěšit naše diváky ještě víc. Představujeme vám vzrušující pokračování, které vás zcela pohltí a příjemně odpočine. Přítomností lásky a vášně jsme provázali tento ohromující hudební program, který vás nadchne a okouzlí. Nechte se unést slavnými i méně známými operetními melodiemi, které rozehraje tým profesionálních umělců z Olomouce. 

Při přípravě tohoto unikátního programu jsme neopomenuli vybrat ty nejvtipnější scénky a dialogy z děl jako My fair lady, Limonádový Joe, Vinobraní, Hraběnka Marica či Čardášová princezna. Připravte se na záplavu humoru, vášnivých momentů a silných hudebních emocí, které vás zcela uchvátí!


Už se nemůžeme dočkat, až vás uvidíme! Přijďte se nechat unést do magického světa opery a operety! Zaručujeme vám nezapomenutelný večer plný vášně a talentu. Naše hvězdy Michaela Dvořáková, Ivo Melkus, Petra Zindler, Jindřich Suk a Jan Vaculík j.h. se na vás těší a připravují si pro vás úžasný zážitek, který vám přinese radost a vzrušení. 

Buďte s námi!