Elán Haná Revival

Objednejte si tuto skvělou revivalovou skupinu již dnes!

Elán Haná Revival

Objednejte si tuto skvělou kapelu již dnes! Stačí volat 603 700 550, 603 758 191

ELÁN HANÁ Revival

Vstupte do časového stroje, kdy melodie Elánu ovládaly éter! Elán Haná Revival je jako magická brána do minulosti, kde se spojily neuvěřitelný hlas Jakuba Rouska, energie muzikantů a největší hity Elánu, vytvářející nezapomenutelný zážitek pro všechny fanoušky této legendární slovenské kapely.

Jakub Rousek, sólista olomouckého divadla, se v této revivální podobě stává neotřesitelnou hvězdou. Jeho hlas, podobný hromu, je tak věrnou replikou původního vokalisty Elánu, Joža Ráže, že byste na první poslech nepoznali rozdíl. Rousek je nejen výjimečným zpěvákem, ale také brilantním komikem, který svým humorem a nadhledem dokáže rozveselit každého diváka.

Spolu s ostatními členy kapely vytváří dokonalý hudební orchestr, schopný s naprostou precizností zahrát i ty nejtěžší elánovské skladby. Jejich vystoupení není pouze koncertem, je to velkolepá show, která okouzlí a roztančí každého, kdo se ocitne v jejich hudebním objetí.

Elán Haná Revival nezná hranic – jejich hudba zní nejen na hodových oslavách a festivalech, ale také na plesech a velkých eventech. Každé vystoupení je unikátní příležitostí slyšet největší elánovské hity v podání kapely, která jim vnáší nový život.

Elán Haná Revival není pouze kapelou, je to dobrodružství, které vás vtáhne do éry, kdy hudba byla víc než jen zvuk – byla to emocionální výpověď a nekonečný zdroj radosti. Připravte se na poslech až do srdce, na hudební cestu plnou nostalgických okamžiků a radostného tance!

Kapela hraje ve složení:

Jakub Rousek - sólový zpěv,klávesy
Bohdan Mrtvý - sólová kytara
Milan Medveď - syntezátory,sbor
Jan Vařeka - kytary,klávesy,sbor
Jaroslav Novotný - baskytara
Zdena Danyi - bicí,perkuse,sbor