Vlak do nebe
Retro muzikál

Vlak do nebe

Pojďte si s námi zazpívat známé hity Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra či R.A.Dvorského nebo Jaroslava Ježka, které Vám předvedeme v retro kostýmech a scéně. Děj představení se odehrává v pomyslné čekárně na vlakovém nádraží. Na tomto nádraží se postupně scházejí tři cestující, kteří se dávají do řeči a odkrývají své životní osudy, které je dovedly až sem, do čekárny na vlak do nebe. Průvodčí je jakýmsi andělem, psychologem, průvodcem jejich životů. Podaří se mu zvrátit jejich osudy? Nastoupí nakonec do vlaku? Vše je pojato jako komedie o vážných věcech :).


V představení zazní mnoho známých melodií, jako například "Tereza", "Dva roky jezdím bez nehod", "Jen pro ten dnešní den", "Slunečnice", "Hmhm, ach Ty jsi úžasná", "Sám já chodívám rád" či "Život je jen náhoda" v doprovodu klavíristy a houslisty,kteří jsou součástí divadelní scény. Vše je doplněno stylovými tanečními čísly. Představení je obohaceno zvukovými a obrazovými efekty. Jedná se samozřejmě o plnohodnotné představení s kostýmy a scénou a celé trvá hodinu a šest minut.


Účinkují:
Petra Zindler (členka opery Moravského divadla Olomouc - publiku se představila mj. jako Alena v Noci na Karlštejně či Anička v muzikálové pohádce O líných strašidlech)
Ivo Melkus (člen opery Moravského divadla Olomouc - dlouholetý sólista opavského divadla)
Vojtěch Pačák (člen opery Moravského divadla Olomouc - publiku se tuto sezónu představí jako Miláček v operetě Na tý louce zelený, v operetě Perly panny Serafínky již hraje jednu z hlavních rolí hraběte Průchy)
Tomáš Zindler (režisér tří Road Movies Route 66, celostátních reklam viz www.3creation.eu , dokumentarista a také autor tohoto představení)
Richard Mlynář - klavírní doprovod (člen orchestru Moravského divadla Olomouc, jazzman a skladatel) 


Napsali o nás:

Ahoj Ivo, na četné žádosti včerejších diváků vyřizuji všem na jevišti vřelé díky za bezchybný výkon. Přesvědčivá herecká Maruška s velmi vitálním partnerem, starý pán spěchající za svou Stázinkou, bohorovný výpravčí i nadmíru pilný synkopický klavír, vy všichni jste v nich zanechali hluboký dojem. Bylo to velmi vydařené. To mi dnes řekli před ranní mši, až jsem si myslel, že jdu do divadla a ne do kostela. Tož rád za čerstva vyřizuji. Přeji pěkný večer, Josef z Blatca. 

Ukázka z představení