Bubble Noviny

Informace o naší činnosti

informace o naší činnosti

Svět opery a operety je obohacen o vzácný talent, který si získal srdce publikum po celé České republice. Ivo Melkus, absolvent Akademie múzických umění v Praze, přinesl do světa umění nejen své vynikající hudební dovednosti, ale i nezměrnou vášeň a oddanost k divadlu.

Začít novou kapitolu není nikdy snadné, ale když se na to podíváme zpětně, je úžasné vidět, jak daleko jsme došli. S hrdostí oznamujeme, že jsme se jako agentura poprvé představili s operetním pořadem, který se stal naším prvním krokem do světa umění.

V srpnu 2024 se na Slovensku uskuteční jedinečný hudební event, který slaví nejen dílo, ale i památku Vašo Patejdla, významné osobnosti slovenské hudební scény. Jakub Rousek, sólista olomouckého divadla, se spolu s kapelou Vašo Patejdla chopí role, aby na pódiu představili nezapomenutelné skladby a hitové songy tohoto legendárního interpreta.

Přemýšlíte o tom, jak udělat z vaší události, ať už se jedná o ples, hody nebo firemní event, nezapomenutelný zážitek? Pak neváhejte a obraťte se na agenturu Bubblemusic, která přináší nejlepší z nejlepších - legendární revivalové kapely, které vás vtáhnou do kouzla minulosti a dodají vaší akci jedinečnou atmosféru.

Přivítejte se na palubě "Vlaku do nebe" – zájezdního divadla, které přináší nezapomenutelný zážitek plný hudby, humoru a emocí do obcí a kulturních domů po celé zemi. Pod vedením režiséra a talentovaného hudebníka Tomáše Zindlera se toto představení již po padesáté vydává na cestu, aby oslovilo srdce a smysly diváků všech generací.