**Muzikál "Můj děda je čert": Když se moderní příběh setká s pohádkovou tradicí** 

23.02.2024

Rodinné představení je vždy vzrušujícím zážitkem, a pokud ještě přidáme kouzlo pohádky a špetku moderního nadhledu, dostaneme muzikál, který osloví publikum všech věkových kategorií. Jedním takovým příkladem je veselý rodinný muzikál "Můj děda je čert", který nabízí divákům nejen zábavu, ale i poučení a řadu nezapomenutelných melodií.

Příběh nás zavede do domácnosti obyčejné holčičky Aničky, která se právě nachází na prahu puberty. Své vlastní dobrodružství zažívá v každodenním životě, kde máma vystupuje jako nekompromisní vládkyně, zatímco děda (čert) se snaží být podporou a oporou pro Aničku. Právě děda čert se stává prostředníkem mezi Aničkou a její matkou, a to i přes svou přísnou tvář vůči mamince. Jeho přítomnost v Aniččině pokoji prostřednictvím kouzelné skříně otevírá dveře do světa fantazie a dobrodružství.

Anička se snaží uniknout z domova, aby mohla vyrazit na rande se svým vyvoleným, ale mamka ji váže různými úkoly a povinnostmi. Tento motiv připomíná pohádky o Popelce či Oslí kůži, kdy hlavní postava musí překonat překážky a najít vlastní cestu k štěstí. Ve svém úsilí se Anička postupně učí, že za tvrdým povrchem se ukrývá láska a starost o ni, což jí pomáhá porozumět matčině péči a ochraně.

Autor Tomáš Zindler s pomocí své manželky Petry Zindlerové stvořil dílo, které spojuje moderní příběh s prvky tradičních pohádek. Písně, které zní v průběhu muzikálu, jsou autentické a přinášejí do představení nezapomenutelnou atmosféru. Důležitou součástí jsou také baletní čísla, která přinášejí do představení grácii a eleganci, a to jak v podobě pomocníků čerta, tak v roli kamarádek princezny Aničky.

"Můj děda je čert" není pouhým divadelním představením, ale zároveň i zábavným a poučným zážitkem pro celou rodinu. Kombinace moderního pohledu na svět s kouzlem pohádkových motivů vytváří atmosféru, která osloví diváky všech věkových skupin a přinese jim nejen radost, ale i uvědomění si hodnoty rodiny a vzájemné lásky.

Více informací o tomto krásném představení naleznete na www.mujdedajecert.cz 

Objednejte si toto zájezdní představení do kulturního programu ještě dnes! Volejte 603 700 550!