Můj děda je čert

Rodinný muzikál

Písničky z muzikálu jsou na Spotify

Celé písničky z muzikálu nyní najdete i na Spotify. Stačí si nascanovat QR kód níže a celý playlist je váš! Zároveň jsme zpřístupnili i podklady k písničkám, které najdete na YouTube - viz QR kód.

MŮJ DĚDA JE ČERT

Veselý rodinný muzikál

Anička je obyčejná holka na prahu puberty, která svou mámu mnohdy vnímá jako věčně rozkazující a sekýrující královnu. S výchovou pomáhá u Aničky doma děda (čert), který je před mámou přísný, ale jinak hodný a Aničce různě pomáhá. Jako čert vchází do Aniččina pokoje dveřmi kouzelné skříně. Anička by ráda ven na rande, ale máma (v Aniččiných představách zlá královna) ji nechce pustit. Odchod z domu si podmínkuje úklidem a dalšími úkoly. Anička se tak postupně vžívá do role Popelky ale i princezny Oslí kůže, když utíká z domu za svým princem. A jak to vše dopadne? Samozřejmě, že dobře! Anička nakonec zjistí, že máma není zlá královna posedlá po věčném mládí a kráse, ale milující maminka, která se o svou dcerušku prostě jen bojí.

Veselý rodinný muzikál z moderního i tradičního pohádkového prostředí napsal Tomáš Zindler. Na písničkách muzikálu se autorsky podílel se svou ženou Petrou Zindler.


VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA: www.mujdedajecert.cz 

Máme nový spot!