Queenmania

Slavný Queen revival s fenomenálním Petrem Pačutem

QUEENMANIA

Slavná kapela Queenmania včele s Peterem Pačutem získala v Las Vegas prestižní ocenění za nejlepší hudební skupinu interpretující světové hity skupiny Queen v Evropě. 

Když zavřete oči - slyšíte Freddieho Mercuryho, když je otevřete, tak jej i vidíte. Tak se mluví mezi fanoušky o vynikajícím zpěvákovi Peterovi Pačutovi. Zpíval například před příchodem jejího Veličenstva Královny Elisabeth II, vystupoval v mnoha TV pořadech, setkal se se zpěvačkou Monserrat Caballe, zná se s kytaristou Queen Brianem Mayem, získal zlatou desku za CD Queen Of Philharmonic atd.

Show má 100 minut, zazní největší hity jako: Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga, či We Are The Champions atd.

Dosud show vidělo více než milion spokojených fanoušků po celém světě.

Peter Pačut zpívá také sólově, délka trvání programu 30 až 40 minut.

Booking - Petra Zindler, tel. +420 603 700 550, email: bubblemusic@seznam.cz


Queenmania, Queen revival

Skupina Queen je mezinárodní fenomén a tak není divu, že když se objeví někdo podobný Mercurymu, že publikum bude šílet. Nejžádanějším Queen revivalem je slavná kapela Queenmania, kdy v jejím čele stojí Peter Pačut. Tato hudební skupina má skutečně co nabídnout a je pravdou, že ocenění za interpretaci světových hitů skupiny Queen, jí právem náleží.

Zavřete oči, Mercury přichází

Skutečně je hlas Petera tak přesvědčivý, že proniknete během prvních tónin do dob slavných hitů, jako je například We Are The Champions nebo Radio Ga Ga a mnohé další.