Naši interpreti

„Hudba je nejdokonalejší typ umění: neprozradí nikdy svoje tajemství.“ – Oscar Wilde

Jazz, rock, pop, muzikál i opereta...

TO VŠE V NAŠÍ NABÍDCE NAJDETE

Potřebujete zajistit živou kapelu pro jakoukoli speciální příležitost? Pak jsme pro Vás tou správnou volbou! :-) 

Naše hudební agentura vznikla na základech dlouhodobých zkušeností v hudební branži. Působíme v olomouckém a zlínském kraji a máme bohatou praxi v oblasti hudební kultury.

K naší činnosti patří zprostředkování koncertů a divadelních představení na různých festivalech, zastupování interpretů a kapel, zajištění živé hudební produkce na rautech, vernisážích, firemnícha společenských akcích, a to i pro náročnější klienty. Také se produkčně podílíme na vzniku hudebních skladeb poslechového i reklamního charakteru.

Premier

Rocková kapela Premier je známá především díky svým celorepublikovým hitům Nejsi (Já lásko zastavím čas) a Hrobař, na který natočila svůj první videoklip režírovaný Filipem Renčem. CD Hrobař (1994) získalo po pouhém týdnu prodeje zlatou desku za 25 tisíc prodaných nosičů a po měsíci dokonce platinovou za více jak 50 tisíc prodaných nosičů... více

JewBox a Petra Zindler

...připravujeme

Petra Zindler

Petra Zindler působí na scéně Moravského divadla Olomouc. Vystupuje na akcích, jako jsou festivaly, koncerty rauty či vernisáže. Do jejího repertoáru patří populární hudba, ale i autorské písně... víceStardust Band

Stardust band je jazzová kapela, která byla založena roku 2012. Na větších akcích jako jsou například narozeninové oslavy, svatby, firemní rauty apod., hraje většinou v plném obsazení.
V případě potřeby, kupříkladu na vernisážích, můžeme vystoupit i ve dvoučlenné formaci
klavír + zpěv... více