Naši interpreti

„Hudba je nejdokonalejší typ umění: neprozradí nikdy svoje tajemství.“ – Oscar Wilde

Jazz, rock, pop, muzikál i opereta...

TO VŠE V NAŠÍ NABÍDCE NAJDETE

Potřebujete zajistit živou kapelu pro jakoukoli speciální příležitost? Pak jsme pro Vás tou správnou volbou! :-) 

Naše hudební agentura vznikla na základech dlouhodobých zkušeností v hudební branži. Působíme v olomouckém a zlínském kraji a máme bohatou praxi v oblasti hudební kultury.

K naší činnosti patří zprostředkování koncertů a divadelních představení na různých festivalech, zastupování interpretů a kapel, zajištění živé hudební produkce na rautech, vernisážích, firemnícha společenských akcích, a to i pro náročnější klienty. Také se produkčně podílíme na vzniku hudebních skladeb poslechového i reklamního charakteru.

Premier

Rocková kapela Premier je známá především díky svým celorepublikovým hitům Nejsi (Já lásko zastavím čas) a Hrobař, na který natočila svůj první videoklip režírovaný Filipem Renčem. CD Hrobař (1994) získalo po pouhém týdnu prodeje zlatou desku za 25 tisíc prodaných nosičů a po měsíci dokonce platinovou za více jak 50 tisíc prodaných nosičů... více

Stardust Band

Stardust band je jazzová kapela, která byla založena roku 2012. Na větších akcích jako jsou například narozeninové oslavy, svatby, firemní rauty apod., hraje většinou v plném obsazení.
V případě potřeby, kupříkladu na vernisážích, můžeme vystoupit i ve dvoučlenné formaci
klavír + zpěv... více

Petra Zindler

Petra Zindler působí na scéně Moravského divadla Olomouc. Vystupuje na akcích, jako jsou festivaly, koncerty rauty či vernisáže. Do jejího repertoáru patří populární hudba, ale i autorské písně... více