Láskyplná opereta - cesta lásky a úspěchu

04.03.2024

Začít novou kapitolu není nikdy snadné, ale když se na to podíváme zpětně, je úžasné vidět, jak daleko jsme došli. S hrdostí oznamujeme, že jsme se jako agentura poprvé představili s operetním pořadem, který se stal naším prvním krokem do světa umění.

Napsán dlouholetým sólistou opavského divadla, Ivo Melkusem, se tento pořad stal naším symbolem. Ivo, s bohatým uměleckým zázemím jako absolvent AMU v Praze a člen opery olomouckého divadla, si získal svou reputaci jako talentovaný zpěvák a herec. Jeho úsilí a vášeň pro umění přispěly k tomu, že tento pořad již představili 50krát, což je pro nás obrovský úspěch.

Opereta není jen žánr, je to cesta do minulosti, do éry, kdy se hudba stala symbolem elegance a radosti. Je to žánr, který oslavuje lásku, humor a lidské emoce. Historicky se opereta vyvinula v 19. století v Evropě a rychle si získala srdce lidí po celém světě.

S naším zájezdním pořadem pro seniory jsme navštívili mnoho obcí a kulturních domů, a vždy s sebou přinesli kousek radosti do životů našich diváků. Je pro nás neuvěřitelné, jak moc jsme si získali jejich přízeň a podporu. Naše představení jsou oblíbená a úspěšná, a naše publikum se vždy dobře pobaví.

V našem operetním koncertu se diváci mohou těšit na nezapomenutelné melodie klasických i lidových operet, provázené vtipnými dialogy. Zazní skladby jako Jaroslav Ježekův "Golem", S. E. Slováčkovy "Slunečnice", Oskara Nedbala "Vinobraní" a další. Naše hvězdná sestava umělců, mezi nimiž nechybí Michaela Dvořáková, Jindřich Suk, Petra Zindler a samozřejmě Ivo Melkus, nás provede tímto hudebním dobrodružstvím plným lásky, humoru a vzpomínek.

Přijďte s námi na tuto nezapomenutelnou cestu do světa operety a nechte se unést její kouzelnou atmosférou. Buďte součástí naší rodiny, která si klade za cíl šířit radost a lásku prostřednictvím umění.

Objednejte si tento krásný pořad ještě dnes na telefonním čísle 603 700 550!