Kde Legendy Ožívají...

23.02.2024

Přemýšlíte o tom, jak udělat z vaší události, ať už se jedná o ples, hody nebo firemní event, nezapomenutelný zážitek? Pak neváhejte a obraťte se na agenturu Bubblemusic, která přináší nejlepší z nejlepších - legendární revivalové kapely, které vás vtáhnou do kouzla minulosti a dodají vaší akci jedinečnou atmosféru.

Queen Revival s Queenmanií

Queenmania, s Peterem Pačutem v čele, není jen kapelou, je to ohromující zážitek. Tato skupina získala v Las Vegas prestižní ocenění za nejlepší interpretační skupinu světových hitů Queen v Evropě. Když zavřete oči, slyšíte Freddieho Mercuryho, když je otevřete, vidíte ho. Peter Pačut je uznávaným zpěvákem, který vystupoval v televizních pořadech a dokonce před příchodem Veličenstva Královny Elisabeth II. Show Queenmanie trvá 100 minut a zazní v ní největší hity jako Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga a We Are The Champions. A navíc, Peter Pačut nabízí i sólové vystoupení trvající 30 až 40 minut.

80's Factory pro Nostalgické Plesy

Pro fanoušky osmdesátých let je tu 80's Factory, kapela, která vám přinese zpět nezapomenutelné hity této éry. Jejich repertoár zahrnuje skladby od hudebních legend jako jsou Smokie, Roxette, nebo Tina Turner. Již samotný název kapely naznačuje, že vás čeká ta nejlepší hudba z této éry. S 80's Factory se vaše událost promění v nostalgickou párty, která všechny hosty vtáhne do tanečního rytmu.

Elán Revival s Elán Haná Revival

A teď přicházíme k perle naší nabídky - Elán Haná Revival. Vstupte do časového stroje a zažijte největší hity Elánu v podání této úžasné kapely. Jakub Rousek, s hlasem podobným hromu, se stává neotřesitelnou hvězdou této revivální podoby. Spolu s ostatními členy kapely vytváří dokonalý hudební orchestr, který s precizností zahrát i ty nejtěžší elánovské skladby. Každé vystoupení je jedinečnou příležitostí slyšet největší hity Elánu v podání kapely, která jim vnáší nový život.

Kapely Queenmania, 80's Factory a Elán Haná Revival jsou součástí nabídky agentury Bubblemusic, která se pyšní profesionálním přístupem a zárukou prvotřídního zvuku a atmosféry na každé vaší události. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost udělat z vaší události nezapomenutelný zážitek, který bude rezonovat ještě dlouho po jejím skončení.

Objednejte si jednu z kapel na váš event už dnes! Volejte 603 700 550 nebo 603 758 191!