Elán a jeho věrná kopie Elán Haná revival

26.01.2024

Elán, slovenská rocková ikona založená v roce 1969 v Bratislavě, se stala jednou z nejvýznamnějších hudebních skupin ve slovanském světě. Jejich jedinečná kombinace rocku a popu, spolu s texty v slovenštině, získala srdce posluchačů. Mezi nejslavnější hity patří "Amnestia na neveru," "Smrtka na pražském orloji" a "Sestrička z Kramárov."

Elán nejenže ovlivnil hudební scénu ve své domovině, ale také našel cestu k fanouškům na celém světě. Jejich energické vystoupení a kvalitní hudba přežily změny vkusu a módy.

Nyní, stovky kilometrů od původního hnízda, v olomouckém regionu vyrůstá revivalová skupina, Elán Haná. Tato vášnivá skupina se zaměřuje na reprodukci slavných hitů Elánu, přičemž si zachovává autentičnost a energii originálu. Sestava této revivalové skupiny vytváří jedinečný zážitek pro fanoušky, a to nejen tím, že reprodukují klasické hity, ale také tím, že přinášejí nový život a nadšení do světa Elánu.

Elán Haná nejen oslavuje dědictví Elánu, ale také vytváří své vlastní fanouškovské společenství v olomouckém regionu. Jejich vystoupení jsou plná radosti a nostalgie pro ty, kteří milují originální Elán, zatímco zároveň oslovují novou generaci posluchačů.

Takto se Elán, po léta vázaný na slovenskou půdu, stává univerzálním hudebním fenoménem, inspirován nejen původní skupinou, ale také živým duchem revivalu na Hané.

Elán revival
Elán revival

Objednejte si tuto skvělou kapelu již dnes! Stačí volat 603 700 550, 603 758 191